HAKKIMIZDA

Ekze Yapı olarak güvenlik konusunda uzun yılların getirdiği tecrübe ile en kaliteli sistem tesisat çözümünü gerçekleştiriyoruz.
Firmamız 2010 yılından bu yana elektrik taahhüt işlerinde hizmet sunmak amacıyla kurulmuş olup, zamanla ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek farklı alanlarda çalışmalarına devam etmiştir.

Kendi Sektöründe lider markaların ürünlerini kullanarak proje uygulaması yapmakta olan firmamız, bilişim, elektronik temelli güvenlik ve taahhüt alanlarında birçok önemli projeyi başarıyla tamamlamıştır. Merkezi uydu sistemleri, görüntülü diafon, kameralı güvenlik ve çevre aydınlatma sistemleri ile ilgili yapmış olduğumuz uygulamalar sayesinde elektronik güvenlik konusunda tecrübe kazanarak uzmanlaşmış durumdayız.

Alanında teknik bilgi birikimi ve piyasa deneyimine sahip firmamız, teknolojik gelişmeleri çok yakından izleyen ve kendini devamlı güncel tutan mühendis ve teknik kadrosu ile aşağıdaki konularda hizmetlerini sürdürmektedir.
Firmamız, mutlak müşteri memnuniyetine önem veren, teknik açıdan kendini sürekli yenileyen, esnek ve dinamik yapıya sahiptir. Genellikle yüklenici olarak iş yapmakta olan firmamız, zaman zaman sektöründe liderlik yapan, inşaat ve fiziki güvenlik firmalarıyla çözüm ortaklığı yürütmektedir.

Çok hızlı bir ivmeyle büyümeye devam eden firmamız, insana saygı, çevreye duyarlılık, sorumluluk, yenilikçilik ve yaratıcılık ilkelerini amaçlamıştır.

Vizyon olarak, uyguladığımız projeleri mükemmel şekilde sonuçlandırmak, aldığımız tüm projelerin hacmini ve sayısını arttırarak ülkemizde lider olmayı hedefleyen global bir şirket haline gelmek.
Ülkemizin her yerinde anahtar teslimi projelerini üstün başarıyla sonuçlandıran firmamızın merkezi Ankara' da yer almaktadır.
Kamera Ankara Telefon
+90 532 765 8585

E Posta
ekzekamera@gmail.com